חדשות אחרונות

סמינר עסקי תרבותי של התוכנית המשותפת במנהל עסקים ולימודי אסיה

ספטמבר 26, 2017

הסמינר מטעם התוכנית המשותפת במנהל עסקים ולימודי אסיה אורגן על ידי סטודנטים של התוכנית בתמיכה של בית הספר למנהל עסקים, מכון קונפוציוס ומרכז פריברג של החוג ללימודי אסיה באוניברסיטה העברית בירושלים. הסמינר יצא לבייג'ינג בין התאריכים 2017.9.17-3 ומנה 14 סטודנטים של התוכנית המשותפת בליווי פרופ' גור מושיוב מבית הספר למנהל עסקים. הסמינר התארח באוניברסיטת פקינג בתמיכת מכון קונפוציוס באוניברסיטה העברית.

לאתר סטארט-אפ אסיה לחצו כאן

לסיכום המשלחת ראו קובץ מצורף

חדשות נוספות

אירועים עתידיים

מר דורון אלה

DE
054-6388718

דוקטורנט במחלקה ליחסים בינלאומיים. מחקרי עוסק בדפוסי השתתפותה של סין בארגונים בין-לאומיים וכיצד סין בוחרת לעצב ארגונים בינלאומיים חדשים תחת הנהגתה. 

כמו כן, הנני עמית מחקר במכון למחקרי ביטחון לאומי (INSS), ובמסגרת עבודתי אני עוסק ביחסי סין-ישראל, כלכלת סין, המרחב האינטרנטי הסיני ועוד.

פרסמתי מספר מאמרים, הבולט מבניהם עוסק בדפוסי השתתפותה המשתנים של סין במשטר האקלים העולמי ופורסם בכתב העת האקדמי International Relations of the Asia-Pacific.

בחוג ללימודי אסיה אני מרכז את פורום יחב"ל-אסיה, אליו מגיעים שגרירים ואנשי פרקטיקה העוסקים בתחום. בחוג ליחסים בינלאומיים אני מלמד השנה את הקורס: "סין בזירה הבין-לאומית".