חדשות אחרונות

סמינר עסקי תרבותי של התוכנית המשותפת במנהל עסקים ולימודי אסיה

ספטמבר 26, 2017

הסמינר מטעם התוכנית המשותפת במנהל עסקים ולימודי אסיה אורגן על ידי סטודנטים של התוכנית בתמיכה של בית הספר למנהל עסקים, מכון קונפוציוס ומרכז פריברג של החוג ללימודי אסיה באוניברסיטה העברית בירושלים. הסמינר יצא לבייג'ינג בין התאריכים 2017.9.17-3 ומנה 14 סטודנטים של התוכנית המשותפת בליווי פרופ' גור מושיוב מבית הספר למנהל עסקים. הסמינר התארח באוניברסיטת פקינג בתמיכת מכון קונפוציוס באוניברסיטה העברית.

לאתר סטארט-אפ אסיה לחצו כאן

לסיכום המשלחת ראו קובץ מצורף

חדשות נוספות

אירועים עתידיים

דר' אירה ליאן

IRA
מרצה בחוג ללימודי אסיה
שעת קבלה בתיאום מראש

 

סיימתי את הדוקטורט בלימודי ארגון במחלקה לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה באוניברסיטה העברית ב-2017. להיום אני פוסט-דוקטורנטית באוניברסיטת פריי בברלין. בנוסף, זכיתי במלגת פוסט-דוקטורט משותף של מכון דוויס ליחסים בינלאומיים ומכון טרומן לקידום השלום באוניברסיטה העברית בירושלים. 

זכיתי במספר מלגות ופרסים בישראל ובחו"ל כולל מלגת הנשיא לדוקטורנטים מצטיינים (2013-2017). הדוקטורט שלי עסק במפגשים בין-תרבותיים בין חברות מחקר ופיתוח ישראליות וקוריאניות. אני מתעניינת בתפקידם של דימויים תרבותיים בניהול בינלאומי וגם בתרבות קוריאנית פופולרית. ארגנתי מספר כנסים בנושא של קוריאה המורדנית ופרסמתי מספר מאמרים כולל פרק מוזמן לספר  The Routledge Companion to Cross-Cultural Management

(2015, יחד עם מיכל פרנקל וגילי ס. דרורי)

בחוג ללימודי אסיה ניהלתי בעבר שתי תכניות דו-חוגיות עם מנהל עסקים ועם יחסים בינלאומיים. השנה אלמד שני קורסים על הנס הכלכלי הקוריאני ועל התרבות הפופורלית בדרום קוריאה.