חדשות אחרונות

זכייתו של פרופ' דוד שולמן במענק ERC

פברואר 28, 2018

החוג ללימודי אסיה מברך את פרופ' דוד שולמן ממדור הודו ואינדונזיה על זכייתו במענק המחקר היוקרתי ERC על הפרוייקט "The New Ecology of Expressive Modes in Early Modern South India"!

פרופ' שולמן הינו החוקר השני בחוג ללימודי אסיה אשר מקבל את מענק ה-ERC היוקרתי, אחרי פרופ' מיכל בירן.

להלן תיאור קצר של תוכנו של הפרוייקט -

תמונות ממופע Arirang II

פברואר 14, 2018

מצורפות תמונות ממופע Arirang II אשר התקיים ב-05/02/2018 בקמפוס הר הצופים של האוניברסיטה העברית! מוזמנים להתרשם מהאירוע.

חדשות נוספות

אירועים עתידיים

דר' אירה ליאן

IRA
מרצה בחוג ללימודי אסיה
שעת קבלה בתיאום מראש

 

סיימתי את הדוקטורט בלימודי ארגון במחלקה לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה באוניברסיטה העברית ב-2017. להיום אני פוסט-דוקטורנטית באוניברסיטת פריי בברלין. בנוסף, זכיתי במלגת פוסט-דוקטורט משותף של מכון דוויס ליחסים בינלאומיים ומכון טרומן לקידום השלום באוניברסיטה העברית בירושלים. 

זכיתי במספר מלגות ופרסים בישראל ובחו"ל כולל מלגת הנשיא לדוקטורנטים מצטיינים (2013-2017). הדוקטורט שלי עסק במפגשים בין-תרבותיים בין חברות מחקר ופיתוח ישראליות וקוריאניות. אני מתעניינת בתפקידם של דימויים תרבותיים בניהול בינלאומי וגם בתרבות קוריאנית פופולרית. ארגנתי מספר כנסים בנושא של קוריאה המורדנית ופרסמתי מספר מאמרים כולל פרק מוזמן לספר  The Routledge Companion to Cross-Cultural Management

(2015, יחד עם מיכל פרנקל וגילי ס. דרורי)

בחוג ללימודי אסיה ניהלתי בעבר שתי תכניות דו-חוגיות עם מנהל עסקים ועם יחסים בינלאומיים. השנה אלמד שני קורסים על הנס הכלכלי הקוריאני ועל התרבות הפופורלית בדרום קוריאה.